Súdruhovia zo Súmračnej sa rozpísali

Autor: Martin Halás | 15.6.2011 o 13:59 | Karma článku: 23,60 | Prečítané:  8624x

Naši „sociálni" „demokrati" Róbertovia sa nám rozpísali. Obaja si vybrali za terč Sulíkovcov. Je naozaj škoda, že títo páni sa namiesto vysvetľovania svojich prešľapov, uchyľujú k „bitiu" práve Sulíka a Galka.

Údajne sociálni a údajne demokrati - Róbertovia zo SúmračnejÚdajne sociálni a údajne demokrati - Róbertovia zo Súmračnej

Kaliňák píše, že chcel začať blogovať o „vznešených témach ako napríklad futbal, či kvalita slovenského piva". Pán Kaliňák, ak je pre Vás šport vznešenou témou, rovnako ako pre mňa, tak čo ste 4 roky robili proti tým lapsusom, ktoré spôsobili v našom futbale a hokeji páni Široký a Laurinec? Stav týchto športov a dlhy, ktoré vedenie týchto zväzov vyrobilo naozaj nie sú vznešené! Prečo ste nič neurobili pre tieto športy, keď ste mohli? Zostali iba biznisy a dlhy.

A k tomu, že niekto jazdí rýchlo ako minister? Myslím, že aj Vy máte nahrávku, na ktorej idete na 50siatke stovkou, ak nie viac. Prečo radšej nenapíšete, ako to bolo naozaj s Hedvigou Malinovou, výbušninou v batožine a následnou blamážou. Pamätám si taktiež vašu debatu s Palkom, keď ste sa ho pýtali, koľko mu zostalo v jeho vrecku zo zákaziek na ministerstve vnútra. Ak sa to dnes niekto spýta Vás a rozšíri to o ministerstvo obrany, tak ho dáte sprosto špehovať.

Ku blogom pána Fica sa nevyjadrujem, myslím, že ich prínos pre blog SME je dva stupne pod nulou. Dúfam len, že po Vás dvoch nepríde ešte Maďarič, Čaplovič, Federič či iní smeroidný IČ.

Nemyslite si, že ma nezuajíma Váš názor. Práve naopak, veľmi rád si prečítam čo pozitívne a nové môže družina zo Súmračnej ľuďom ponúknuť po tých štyroch rokoch fiasko vládnutia. Ale vo Vašich blogoch, milí Róbertovia, som odpoveď zatiaľ nenašiel.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet dlžníka aj bez exekútora, bezvýsledne exekúcie sa musia zastaviť.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?


Už ste čítali?