Komu ešte nie je Matovič na smiech?

Autor: Martin Halás | 14.10.2011 o 10:48 | Karma článku: 9,41 | Prečítané:  2414x

Ešteposlanec Matovič je zjavne veľmi prekvapený termínom ďalších parlamentných volieb. On, ako rodený populista sa tak stal dôstojným nástupcom Jána Ľuptáka. Ďalší zabávač národa pritom využíva každú možnosť obohatiť našu krivú politickú scénu o bonmoty hodné cirkusantov. Jedno z jeho prvých veľdiel bolo vyhlásenie o kúpení štyroch obyčajných ľudí za 20 mil. Eur, ktorý potom obrátil na žart. Ale zaujal.  

Nasledovalo ďalšie veľmi populárne cirkusové predstavenie, v ktorom sa skoro pobil s Kaliňákom. Matovič najprv povedal, že predseda Smeru Robert Fico patrí do basy a vzápätí ho Kaliňák označil  za pašeráka a zlodeja. Matovič ho označil za čuráka.

Vydarené bolo tiež dovzdanie dôkazov o korupcii politických strán, politické nominácie a rodinkárstvo. Apropo Matovič, ako najväčší bojovník proti rodinkárstvu priznal, že Jozef Viskupič, ďalší z obyčajných je jeho bratrancom.

Veľmi poučné a zábavné je aj sledovať Matovičovu produkciu v jeho bulvárnom plátku, ktorý distribuuje do schránok po celom Slovensku. Rád by som upozornil na ten posledný, v ktorom hovorí o zadlžovaní Slovenska každou vládou, koľko bytov sa za to mohlo postaviť. Pritom on sám ako poslanec NR SR schválil osobne Program stability SR na roky 2011 až 2014, podľa ktorého si vláda naplánovala zadĺžiť nás všetkých o 12,58 mld. Eur viac.

Jeho zatiaľ posledným cirkusovým predstavením bola vraj jeho osobná účasť v sprostredkovaní komunikácie pri eurovale, kde sa pokúsil pasovať s červenou loptičkou na nose do úlohy toho najdôležitejšieho. Média mali svoje predstavenie na pobavenie, akurát tým všetkých oberal o čas.

Naposledy mu však dal namiesto potlesku košom Dzurinda. A ukázal mu, že niektoré predstavenia sú naozaj otravné, za čo ho Matovič spontánne nazval blbcom. Všetko je na kamere. Ďalšia klauniáda.

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/kameraman-tv-markiza-zaznamenal-konflikt-matovica-s-dzurindom.html#comments

Nuž pán Matovič, málokomu sú vaše predstavenia po chuti. Dúfam, že v marci 2012 predstavenie končí. Šapitó zostane, ale našťastie príde o jedného otravného klauna. Teda vlastne keď rátam Vašich obyčajných kolegov, OKS a SaS, tak ich bude viac. Šašovanie, ktoré nemalo ani cirkusovú úroveň.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet dlžníka aj bez exekútora, bezvýsledne exekúcie sa musia zastaviť.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?


Už ste čítali?