Súdruhovia zo Súmračnej sa rozpísali

Autor: Martin Halás | 15.6.2011 o 13:59 | Karma článku: 23,60 | Prečítané:  8637x

Naši „sociálni" „demokrati" Róbertovia sa nám rozpísali. Obaja si vybrali za terč Sulíkovcov. Je naozaj škoda, že títo páni sa namiesto vysvetľovania svojich prešľapov, uchyľujú k „bitiu" práve Sulíka a Galka.

Údajne sociálni a údajne demokrati - Róbertovia zo SúmračnejÚdajne sociálni a údajne demokrati - Róbertovia zo Súmračnej

Kaliňák píše, že chcel začať blogovať o „vznešených témach ako napríklad futbal, či kvalita slovenského piva". Pán Kaliňák, ak je pre Vás šport vznešenou témou, rovnako ako pre mňa, tak čo ste 4 roky robili proti tým lapsusom, ktoré spôsobili v našom futbale a hokeji páni Široký a Laurinec? Stav týchto športov a dlhy, ktoré vedenie týchto zväzov vyrobilo naozaj nie sú vznešené! Prečo ste nič neurobili pre tieto športy, keď ste mohli? Zostali iba biznisy a dlhy.

A k tomu, že niekto jazdí rýchlo ako minister? Myslím, že aj Vy máte nahrávku, na ktorej idete na 50siatke stovkou, ak nie viac. Prečo radšej nenapíšete, ako to bolo naozaj s Hedvigou Malinovou, výbušninou v batožine a následnou blamážou. Pamätám si taktiež vašu debatu s Palkom, keď ste sa ho pýtali, koľko mu zostalo v jeho vrecku zo zákaziek na ministerstve vnútra. Ak sa to dnes niekto spýta Vás a rozšíri to o ministerstvo obrany, tak ho dáte sprosto špehovať.

Ku blogom pána Fica sa nevyjadrujem, myslím, že ich prínos pre blog SME je dva stupne pod nulou. Dúfam len, že po Vás dvoch nepríde ešte Maďarič, Čaplovič, Federič či iní smeroidný IČ.

Nemyslite si, že ma nezuajíma Váš názor. Práve naopak, veľmi rád si prečítam čo pozitívne a nové môže družina zo Súmračnej ľuďom ponúknuť po tých štyroch rokoch fiasko vládnutia. Ale vo Vašich blogoch, milí Róbertovia, som odpoveď zatiaľ nenašiel.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

KOMENTÁRE

Oprávnenie ústavnej väčšiny rušiť amnestie je mína do systému

To, že amnestie sú nezrušiteľné, platí.


Už ste čítali?