Mihál s Nicholsonovou. Výpalníci už skončili.

Autor: Martin Halás | 23.12.2011 o 10:13 | (upravené 23.12.2011 o 11:49) Karma článku: 13,28 | Prečítané:  3835x

Vypískali Vás už všetci, ktorých sa to týka pán Mihál a pani Nicholsonová. V stredu viac ako 50 seniorov priamo v parlamente. A to nechcite vedieť, čo na Vás hovorili. Báli sme sa, že sa Vaši spojenci v parlamente pokúsia prelomiť prezidentské veto a preto sme tam prišli. Vyhrali sme. Nad Vami a Vašou antisociálnou novelou zákona o sociálnych službách. V prospech seniorov a zdravotne ťažko postihnutých.

Boli sme žiadať pána prezidenta aby novelu zákona o sociálnych službách nepodpísal. List s našimi výhradami podpísalo niekoľko stoviek seniorov a zdravotne ťažko postihnutých. V prezidentskom paláci nás aj prijali a vypočuli. Dokonca sa pán prezident stotožnil s našimi pripomienkami. A sme pripravení ísť až na Ústavný súd. Nedovolíme, aby ste ožobračovali seniorov a zdravotne ťažko postihnutých a zvýšením poplatkov o niekoľko stoviek eur dostali nielen ich ale aj viac ako 100-tisíc ľudí do stavu hmotnej núdze.

Novela sa podľa parlamentného sociálneho výboru bude prejednávať na konci januára. Dovtedy ešte urobíme všetko preto, aby to tak nebolo. Aby ste nezvýšili poplatky sociálne odkázaným, ich rodinám, nelustrovali ich majetok a nenútili ich byť dlžníkmi tohto Vašeho akože sociálneho a najmä podľa Vašej optiky solidárneho štátu. Aby ste už neboli Mikulášom, ktorý nosí zlé správy.

Veľa zdravia a šťastia všetkým seniorom a zdravotne postihnutým. Budeme spolu bojovať proti výpalníkom v kostýmoch Mikuláša aj na budúci rok. To Vám sľubujem.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

KOMENTÁRE

Oprávnenie ústavnej väčšiny rušiť amnestie je mína do systému

To, že amnestie sú nezrušiteľné, platí.


Už ste čítali?